דיני משפחה

תביעות גירושין

תביעות גירושין

תביעות גירושין מתנהלות על ידי משרדנו בבתי הדין הרבניים ולעתים נכרכים אליהן גם כלל ענייני הרכוש, הילדים והמזונות שבין הצדדים וכן גם ענייני שלום בית וכתובה. ניהול תביעות אלו בבתי הדין הרבניים מצריכים התמצאות ומומחיות בכללי ההלכה העברית לפיה הם מנוהלים והבנה כי לעתים מדובר בהליכי גירושין מורכבים, שאליהם מצטרפת גם המורכבות ההלכתית העברית שבה יש לשלוט.

יצוג בבתי משפט

יצוג בבתי משפט

יצוג בבית משפט ובבתי דין רבניים. מומחיות מרכזית של משרדנו היא בייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, לרבות לניהולו של כלל ההליך המשפטי על שלביו השונים ובליטיגציה המשפטית במהלך הדיונים.

אסטרטגית גירושין

אסטרטגית גירושין

בניית אסטרטגית גירושין הנה הכרחית כבר בשלב הראשוני של ההליך. אסטרטגיית גירושין נכונה היא כזו המותאמת לסיפור הספציפי והייחודי של הלקוח ותואמת את האג'נדה ואת המטרות האישיות שלו, במקביל לשיקולים משפטיים חשובים כגון אלו המצויים במירוץ הסמכויות.

ניהול מו"מ ויישוב סכסוכים

ניהול מו"מ ויישוב סכסוכים

בהתאם לחוק כיום, כל הליך פרידה מתחיל בפתיחתו של תיק ליישוב סכסוך, במסגרתו מתנהל מו"מ במטרה לסיום המחלוקת בהסכמות משותפות, אשר ימנעו הליכים משפטיים ארוכים ויקרים. במשרדנו מושם דגש רב על ניהול הליכי מו"מ ובמטרה לסייע ללקוח לסיים את המחלוקת שבינו לבין הצד השני באופן המהיר והיעיל ביותר וללא צורך בהליך משפטי במקרים המתאימים.

הליכי מזונות אישה

הליכי מזונות אישה

הליכים אלו יכולים להתנהל הן בבתי המשפט לענייני משפחה והן בבתי הדין הרבניים ויש להתאים את נחיצות ההליך ואת מיקום ההליך, או ההגנה מפניו, בהתאם לנסיבות הלקוח/ה.

הליכי מזונות ילדים

הליכי מזונות ילדים

אחד התחומים הדינמיים והמשתנים בעולם דיני המשפחה, אשר יש צורך להתעדכן תדירות ולעקוב אחר חידושי הפסיקה בנוגע לו. משרדנו מייצג בהליכי מזונות ילדים ומנהל תביעות למזונות ילדים וכן, הגנה מפני תביעות למזונות ילדים.

הליכי משמורת ילדים

הליכי משמורת ילדים

הליכים אלו, אליהם מצטרפים הליכים בנוגע לקביעת הסדרי שהייה, הליכי משמורת משותפת וכיוצ"ב, יכולים להתנהל הן בבתי המשפט לענייני משפחה והן בבתי הדין הרבניים ויש להתאים את מיקום ההליך, או ההגנה מפניו, בהתאם לנסיבות הלקוח/ה, סיפורה האישי של המשפחה והתאמת מתווה התואם את טובת ילדי המשפחה הספציפי.

ערעורים

ערעורים

משרדנו מייצג דרך קבע בבתי המשפט המחוזיים ובבית הדין הרבני הגדול. יש לבחון כל ערעור – בטרם הגשתו או בטרם תחילת ניהול ההליכים בגינו, באשר לסיכוייו המשפטיים ואל מול כלל השיקולים אותם יש לשקול בטרם ניהול ההליך והגשת ערעור על פסק דין או כהגנה מפניו כאשר הוגש ערעור כנגד פסק דין.

חלוקת רכוש

חלוקת רכוש

מדובר בהליכים הנוגעים לפירוק השיתוף בבית המגורים, באיזון משאבים בין בני זוג המתגרשים, חלוקת הזכויות הסוציאליות והפנסיוניות, חלוקת עסקים והערכת שוויים, לרבות חלוקת נכסי מוניטין, מניות, אוציות וכיוצ"ב. למשרדנו נסיון רב בניהול הליכים רכושיים מורכבים משפטית ובהגנה מפני הליכים אלו.

ידועים בציבור

ידועים בציבור

בניהול הליכי פרידה של ידועים בציבור יש אי אלו הבדלים ודקויות לעומת ניהול הליכי פרידה של בני זוג נשואים, לרבות בעניין חלוקת הרכוש ביניהם, מזונות משקמים וגם בכל הנוגע להליכי ירושה. למשרדנו נסיון עשיר בניהול הליכים אלו ככל שהם נוגעים בזוגות ידועים בציבור, על כלל השלכות החוק והפסיקה והתאמת הייצוג הנכון לכל מקרה ומקרה.

זוגות חד מיניים

זוגות חד מיניים

משרדנו בעל מומחיות בתחום המשפטי הנוגע לעניינם של זוגות חד מיניים, החל מכינון הסכמים לחיים משותפים, הסכמי הורות, צווי הורות פסיקתיים להכרה בהורות השווה של שני הצדדים וההורה שאינו ביולוגי וכן, בכל הנוגע להליכי פרידה של זוגות חד מיניים.