על המשרד

סיון אלה-לוי, דיני משפחה, גירושין, ירושה, גישור

סיון אלה-לוי, דיני משפחה, גירושין, ירושה, גישור, הנו משרד מוכר ומוערך בשרון, בעל מומחיות בתחום דיני משפחה, גירושין, גישור וירושה, המאפשרת לתת ללקוח את השירות המקצועי, היסודי והמעמיק ביותר. למשרד ניסיון מקצועי רב שנים בייצוג בתחומי המשפחה והירושה ובהליכי גירושין מורכבים.

משרדנו מדורג כאחד מהמשרדים המובילים והבולטים בתחום דיני המשפחה והירושה, וזאת על ידי חברת הדירוגים הגדולה והמובילה BDI.

ייחודיותו של משרדנו היא בשירות האישי שניתן לכל לקוח וליווי צמוד בכל תיק ותיק, החל מהשלבים הראשונים לניהול המו”מ ועד לניהול ההליכים המשפטיים בבתי המשפט ובבתי הדין וכן, בהסכמים שלאחר מו”מ מורכב וכל אלו, תוך אמות מידה ערכיות ברורות לייצוג ותוך שינוי ממשי שיוצר הטיפול המשפטי בחיי הלקוח.

משרדנו מתמקצע הן בתיקי גירושין, על כל הכרוך בהם כגון משמורת ילדים, מזונות, חלוקת הרכוש וכיוצ”ב והן בתיקי עזבונות, ירושות, צוואות, תיקי התנגדויות מורכבים, הסכמי ממון והון משפחתי, תוך התאמת אסטרטגיה משפטית ייחודית המתאימה לכל לקוח ולקוח ולסיפורו האישי.

מחלקת דיני המשפחה וההסכמים, מתמחה בייצוג לקוחות בהגנה על זכויות ילדים והורים, הגנה על ההון האישי והמשפחתי לקראת ובתוך זוגיות ודור המשך וכן, לעת גירושין, מייעץ ומלווה בתכנון נכון והדוק ובהגנה הנדרשת על התחומים המסחריים, הכלכליים ובכל הדרוש להגנה בתוך העסק המשפחתי.

במשרדנו מבינים, כי תחום דיני המשפחה הינו תחום משפטי רגיש, כאשר כל לקוח מגיע עם סיפורו האישי והייחודי, המצריך מיומנות בהתאמת אסטרטגיה עבורו באופן מדויק, תוך לקיחה בחשבון של כלל הפרמטרים המיוחדים לו ומשמעויות והשלכות ההליך כלפי כל המעורבים.

במשרדנו מחלקת גישור לגירושין, המתמחה בהליכי גישור קצרים, אפקטיביים ופרקטיים, עבור זוגות המעוניינים לסיים את קשר הנישואין שלהם ממקום מכובד, משותף והדדי, שאינו גורם לטלטלה נוספת בחייהם או בחיי ילדיהם.

לקוחות המשרד חוזרים ובוחרים בנו מחדש, תוך הבעת  שביעות רצונם מהמשרד, מהשירות וההיכרות האישית עם כל לקוח, מהזמינות המרבית ומהתוצאות המשפטיות המוצלחות.

 

סיון אלה-לוי, עו"ד ומגשרת

הקימה את משרדה מתוך מטרה כי יהווה קורת גג אחת וכוללת המתמקצעת בתחום דיני המשפחה והירושה ובכלל הסוגיות המשפטיות הנובעות ממנו.

עו"ד סיון אלה-לוי, עומדת בראש משרד עורכי הדין ובעלת מומחיות בתחום דיני המשפחה והירושה וכן, בתחום הגישור לגירושין והליכי ירושה מורכבים. עוה"ד אלה-לוי הינה בעלת תואר ראשון LLB במשפטים בהצטיינות וכן, בעלת תואר שני מאסטר במשפטים מאוניברסיטת תל – אביב.

לעוה"ד אלה-לוי פרסומים רבים בתקשורת, באינטרנט ובעיתונות, כגון במגזין כלכליסט, מגזין מנטה, אטמוספירה אלעל, מגזין נשים, מגזין את ועוד.

עוה"ד אלה-לוי מנהלת כל תיק באופן אישי ומכירה באופן אישי כל לקוח, החל משלב התאמת ובניית האסטרטגיה המשפטית הנכונה לו ועד לניהול התיק בפועל עד לסיומו, כאשר את כל אלו מובילות אמות מידה ערכיות ברורות לייצוג.

כדאי גם לדעת – עו”ד אלה-לוי משמשת כיום כיועצת המשפטית של קהילת הפייסבוק ‘בונים זוגיות’ – קהילת פייסבוק המונה למעלה מ- 100 אלף חברים ומייצגת רבות ורבים מחברי הקבוצה, המגיעים למשרדה מכל רחבי הארץ. 

עו"ד שרון כהן

בעלת תואר ראשון במשפטים LL.B מהמרכז האקדמי שערי משפט ותואר ראשון B.E.D ממכללת לוינסקי.

הוסמכה כעורכת דין בשנת 2017 והצטרפה למשרד בשנת 2020.

התמחתה בבית המשפט לענייני משפחה אצל כב' השופטת נאווה גדיש והועסקה כעורכת דין שכירה ועצמאית בתחום דיני המשפחה והירושה.

מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה על כל היבטיהם ותתי הנושאים הקשורים בהם.